Hukuki Danışmanlık

Avukata danışma ve hukuki danışmanlık hizmetleri ofiste yüz yüze görüşme yoluyla veya telefon üzerinden sağlanmaktadır.

Bilişim Hukuku

Bilişim hukuku çalışma alanımıza giren konular, bilişim davaları ve bilişim suçları ile internetten içerik çıkartma hizmetleridir.

İnternet Hukuku

İnternetten içerik çıkartma, haber kaldırma, sosyla medya hesabı kapatma, video ve fotoğraf silme işlemleri.

Boşanma Hukuku

Boşanma davaları, anlaşmalı veya çekişmeli boşanma, zina ve mal paylaşımı konuları uzmanlık alanımız arasındadır.

Gayrimenkul ve Emlak Hukuku

Gayrimenkul hukuku uyuşmazlıkları ve tapu davaları ile diğer emlak hukuku konuları.

Ceza Hukuku

Savcılık soruşturmaları, ceza ve ağır ceza davaları konusunda ceza avukatı desteği.

Soru & Cevap

Hukuki danışmanlık, hukuki konularda avukata soru sorarak cevap ve gerektiğinde tavsiye alınması anlamına gelen bir avukata danışma servisidir. Danışmanlık hizmeti randevu ile ofiste gerçekleşebileceği gibi uzaktan telefon veya email üzerinden de verilebilmektedir.

Danışmanlık hizmeti, danışmanlık alınacak konularda detaylı görüşmeyi gerektiren, avukatın da soru sorarak konunun tüm detayını öğrendikten sonra verilebilecek bir avukatlık hizmetidir. Bir danışmanlık hizmetinin verilmesi, ortalama 30 ila 60 dakika arasında karşılıklı görüşmeyi gerektirmekte olup ücrete tabi bir hizmettir. Danışmanlığın ücrete tabi olması tüm avukatlar bakımından geçerlidir.

Avukatlık ücretleri, takibi yapılacak işin türü, bulunduğu aşama, işlemin yapılacağı adli birimin çeşidine ve hatta yerine göre değişiklik arz etmektedir. Bunun yanında dosyadaki delillerin durumu ve avukatın harcayacağı emek ve zaman göre şekillenmektedir. Avukatlık ücreti bilgisi almak için bize telefonla ulaşabilirsiniz.

Avukat, hukuki işleri meslek olarak takip eden ve sıradan bir vatandaşa göre çok daha iyi bilen profesyonel bir meslek erbabıdır. Dolayısıyla, hangi hukuki iş ya da işlem olursa olsun bir avukatla çalışarak hukuki konularda uzman ve tecrübe sahibi olan bir kişiden destek alınması her anlamda avantaj sağlayacaktır.

İdeal Hukuk Bürosu, çalışma alanları hakkında detaylı bilgi almak ve avukatlarımızın uzmanlık alanına giren konularda danışmanlık veya avukatlık hizmeti almak için bize ulaşın.