Hakkımızda

Hakkımızda

İdeal Hukuk Bürosu 1999 yılı Ağustos ayında kuruldu...

Kurulduğu günden beri, gelişmeyi ve kendini yenilemeyi ilke edinen İdeal Hukuk Bürosu; mevcut hukuk sisteminden kaynaklanan her türlü ihtilafa, İdeal Hukuk Bürosu Avukatları ve sahasının tanınmış hukukçularıyla birliktelik içinde yaptığı çalışmalarla çözüm getirmektedir.

İdeal Hukuk Bürosunun çalışanları, sosyal aktiviteler kapsamında herkese hitap eden ve ücretsiz ulaşılabilen İdeal Hukuk Sitesi ve Hukukçular Mail Grubu haricinde 2004 yılında İdeal Hukuk ve Düşünce Derneğini kurdular. Dernek özgür ve sivil düşüncenin gelişimine katkıda bulunma, hukuk dünyasının problemlerini kamuoyuna taşıma ve çözüm önerileri geliştirme noktasında faaliyetlerine devam etmektedir.

 
İdealimiz :
İdealimiz, hukuku geliştirmek, muhataplarını bilgilendirmek ve hukukçuyu da bilgilendirerek ve geliştirerek yenilemeye ve yenilenmeye açık tutmak olmuştur.
 
Mevcut hukuk sistemimizde, hızla değişen ve gelişen mevzuat değişiklikleri aynı hız ve ciddiyetle takip edilmiş, portal sayfamızla(www.idealhukuk.com) kamuoyu da bilgilendirilmiştir.
 
Yerel, ulusal ve uluslar arası ihtilaflarda uzlaşmacı hukuksal çözümler amaçlanmıştır.
 
Teknik ve sair uzmanlık gerektiren durumlarda, proje bazında dışarıdan hizmet alımı yoluna gidilerek ihtilafın tek elden, bütünlük içinde ve hızlı bir şekilde çözüme ulaşılması saglanmıstır .
 
Yurt içinden yurt dışına, yurt dışından yurt içine yönelik yatırım, dava ve takip, hukuk ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.
 
Gerçek ve tüzel kişi, hukuksal yapı incelemesi, değiştirilmesi, ihtiyaca göre yenilenmesi ve tamamen yenilenmesi hizmeti de sunulmaktadır.
 
Hedefimiz :
Hedefimiz, hukuk ve danışmanlık hizmetini, tüzel kişilikler dışında bireye ve toplumun en küçük yapısı aileye ulaştırmakdır. Bu anlamda birey ve aile hukuksal bilgi ve bilinçle buluşturulacaktır. Bireyin, birey yada aile olarak hukuksal yapılanması sağlanacaktır. İdeal Portal ile bu amaca sanal alemde ulaşılmıştır.
 
Saygı ve sevgilerimizle…

Copyright © 2015 - idealhukuk - Her hakkı saklıdır.