11 Ağustos 2015
1330 Okuma

Okur Puanı: 0.00 (0)


'Bir dönem herkesi korkutmuştu ama biz avukatları asla!'

Avukat Celal Ülgen 17 Aralık soruşturmasının savcılarından Zekeriya Öz hakkında yakalama kararı talep edilmesi üzerine dikkat çeken açıklamalar yaptı.

'Bir dönem herkesi korkutmuştu ama biz avukatları asla!'
Sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulunan Av. Ülgen, ´Zekeriya Öz, Bir dönem yaratılan Korku imparatorluğunun prensi herkesi korkutmuştu ama biz avukatları asla!´ dedi.

İşte Avukat Celal Ülgen´in o tweetleri;

Zekeriya Öz, Bir dönem yaratılan Korku imparatorluğunun prensi herkesi korkutmuştu ama biz avukatları asla! (1)

Oh olsun demem ve demeyeceğim. Eğer geri çevirmezsen seni Silivri de de Ziyaret edeceğim. Sana alnatacaklarım var. (2)

Anımsarsan iktidar destekli nasıl da böbürleniyordum, her olayın arkasında bir örgüt arıyor sonra yaratarak yapıştırıyordun. (3)

Şimdi seni örgütten arıyorlar. Yakalama kararın da bu yüzdenmiş.  Etme bulma dünyası sözüne de inanmam. Bu gerçeğin refleksidir.  (4)

Örgüt, kumpas, korku, delil ürtemek, delil yerleştirmek, usulsüz arama, usulsüz dinleme denince ilk akla kim geliyor bilir misin? (5)

İnternette gir arama moturuna öğren akla kim gelirmiş. Şimdi geçmiş olsun. Şimdi yokettiğin hukuk çağır. (6)

Biz buradayız... Kime ne zaman yapılırsa yapılsın hukuk ararız ve hukuk savunuruz. (7)

Sana yapılacak hukuksuzluğun da karşısına çıkacağımızı bilmelsin. Gerektiğinde hukukun için özgürlüğün için tehlikeleri de göze alırız. (8)

Bu seni savunma anlamına gelmez. Senin hukukunu ve özgürlüğünü savunuruz. Şüpheli olmakla bizim korumamız altına girmiş durumdasın? (9)

Gene de dik durmanı, tutuklu komasına girmeden ürkünç dönemi kolay atlatmanı dilerim.Geçmiş olsun. Senin değil ama Hukukunun yanındayız.(10)

Bu arada bir dönemdeki korku imparatorluğunun diğer ortağı iktidarı gözardı etmiş değiliz. Bir gün onların da hukukunu koruyacağız.(11)

>> Zekeriya Öz hakkında yakalama kararı
(www.hukukihaber.net)

Tüm Haberler
Copyright © 2015 - idealhukuk - Her hakkı saklıdır.